ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΘΩΜΑ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 0-1

Δημητράς - Τσούρας - Μπότσης - Καλύβας - Κώτσου - Βλάχος

Πλακίδας Μ (80 ' Βιεννας ) - Μπαλτάς ( 45΄Τζίκας ) - Γαμβρίλης - Βέκα ( 75΄Παντίσκας )- Πλακίδας Χ

Σκόρερ : 40 ' Πλακίδας Χ

Με 0-1 τέρματα ηττήθηκε ο Κεραυνός από τον Αμβρυσσέα

Το γκολ των φιλοξενούμενων σημειώθηκε στο τελευταίο τέταρτο του 1ου ημιχρόνου, ενώ στο 2ο ημίχρονο αποβλήθηκε ο Αντώνης Ίσσαρης, έχοντας δύο κίτρινες κάρτες.

Δυστυχώς στον αγώνα (75') συνέβη και ένα ατύχημα με τον τραυματισμό του Μπέκα Ρόβινσον, παίκτη του Αμβρυσσέα, στον οποίο ευχόμαστε περαστικά.

Κυριάκος - Χρήστου - Τζελάς - Βουγέσης - Εσμε - Παπαιωάννου
Λασκαρίδης - Κολώνιας - Δρίτσας - Χρόνης - Αργίτης

Πλακίδας Μ - Μπαλτάς - Γαμβρίλης - Βέκα - Πλακίδας

Ο διαιτητής του αγώνα Φλώτσος Θεοφάνης, Οι επόπτες Φίλος & Δελής
με τους αρχηγούς των ομάδων Γαμβρίλη(Αμβρυσσέας) & Παπαιωάννου(Κεραυνός)

Με 0-1 τέρματα αποκλείστηκε ο Κεραυνός από τον Αμβρυσσέα Διστόμου στο κύπελλο Βοιωτίας.